background

Hakkımızda

Hakkımızda

Merkezimizde diyaliz hususunda deneyimli uzman hekim ve hemşire kadroları çalışmakta olup İstanbul'da 1997 yılında hizmete başlayan Küçükyalı Diyaliz Merkezi daha sonra 1999 yılında Zeytinburnu Damla Diyaliz Merkezi ile son olarak da Kurtköy'de yılların verdiği tecrübe ile hizmetinize başladık. Merkezimiz teknolojik olarak yeni ancak deneyim olarak 20 yılı aşkın bir tecrübeye sahiptir.

Diyaliz Merkezimiz S.G.K. ( S.S.K , T.C. EMEKLİ SANDIĞI , BAĞ-KUR ) mensuplarına, AK Sandık mensuplarına, Kore Gazilerine, İstiklal Madalyası almış kişilere, 3292 sayılıkanuna tabi kişilere, Harp ve Terör mağdurlarına, Olimpiyatlarda madalya kazanmış kişilere ve çalışan kurum mensuplarına anlaşmalı olarak hizmet vermekte olup herhangi bir ilave ücret talep etmemektedir.

Hastalarımıza 4 saatlik diyaliz süresince otomatik yataklarında hasta  başı televizyon  ve Wi-fi gibi aktivitelerle keyifle diyaliz tedavilerini olmaktadırlar. Salonlarımız merkezi ısıtma sistemli ve klimalıdır. Ferah iç mekanı ve manzarası ile hastalarımıza huzurlu bir ortamda tedavi olanağı sunmaktadır. Ayrıca diyaliz seanslarına uygun diyetisyen kontrolünde ikramlarımız bulunmaktadır.

Hastalarımız ücretsiz olarak evlerinden alınıp diyaliz sonrası tekrar evlerine bırakılmaktadırlar. Ayrıca merkezimiz önünde yeterli sayıda araç için otoparkımız mevcuttur.

Merkezimizde toplam 38 adet hemodiyaliz cihazı mevcuttur. Cihazlarımız Fresenius 4008S Classix ve Gambro AK-98 cihazlardır. Merkezimizde hasta biouyumlu sarf malzemeler kullanılmakta olup bu konuda kesinlikle hastalarımıza en uygun malzemeler tercih edilmektedir. Yine merkezimizde çift Reverse Osmosis sistemli son teknoloji online su arıtma sistemi mevcuttur. Bu sistem yapılacak olan diyaliz tedavisinin alt yapısıdır.

Bütün bunlardan sonra diyoruz ki bize güvenin çünkü  "emin ellerdesiniz "